5 Simple Techniques For gumičky na hřívu koně

K mé neaktivitě - ve čtvrtek dělám zkoušky v vehicleškole a u koní jen relaxuji a jsem z toho už úplně na palici. Tak mi ve čtvrtek držte palce a abyste se měli na co těšit, tak už jsem sestříhala Check with video, které vyjde snad do konce týdne!

Dárkový poukaz má platnost three měsíce od information vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

Zákon uvádí, že můžeme ukládat cookies na vašem zařízení, pokud jsou nezbytně nutné Professional provoz této stránky. Professional všechny ostatní typy cookies potřebujeme vaše povolení.

Zadejte professionalsím platný varietyát e-mailové adresy Zobrazit podobné výrobky REZERVACE NA PRODEJNĚ - v případě, že je zboží dostupné na vámi vybrané prodejně, můžete si ho rezervovat. Zboží Vám připravíme k vyzvednutí do 1 hodiny. 499Kč  % DroppedPriceBefore0KčDroppedPriceNow499Kč** V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie.

2018-04-26T19:fifty six:fifty four.276+02:00Nákrčník z malých zbytků přízePo několika dekách mi tu zbylo mnoho neúplných klubíček příze Elian klasik a dalších akrylových přízí podobné síly. Do nové mnohobarevné deky se mi nechce, a tak zpracovávám klubíčka pomaličku v malých projektech. Po loňských pletených šátcích (v zimě byly fajn, krásně zahřály!) jsem zkusila háčkovaný nákrčník. Sice už je jaro, ale okamžitý nápad jsem musela zkusit hned zrealizovat.Začala jsem nejprve klasickým "granny" trojúhelníkem, a když byla základna dostatečně široká, aby šel přeložený šátek volně přetáhnout přes hlavu, spojila jsem oba konce základny a přiháčkovala nahoru stojáček vzorkem 1 ks + one řo.

Dřevorubecká helma Granit v kombinaci se sluchátky a ochraným štítem - profi dřevorubecká přilba lesnická pro profesionální použití s testovanou ochranou sluchu a obličeje, ochranná helma podle EN 397, ochrana obličeje podle EN 166

Pravidelná úprava zevnějšku koně je podstatná. Nepostradatelných pro úpravu je několik základních potřeb. Je ideální, když je jedna souprava používana jen pro jednoho koně.

více informací Nylonová ohlávka s kováním ve stříbrné barvě s neoprenovým vypodložením nánosníku gumičky na hřívu koně a nátylníku.…

Oster kartáč na hřívu a ocas koní, pro snadné rozčesávání růžový - perfektní structure pro snadné pročesávání ve všech směrech. P...

do týdne EKKIA VYBRAT VYBRAT Polypropylenový kartáč na rozčesávání hřívy a ocasu. Obdélníkový tvar, středně tuhé nylonové hroty s délkou forty mm.

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- boxy na čištění, nůžky a seřezávače

Decathlon až do 499Kč - % od 499Kč** V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie.

více informací Polypropylenový kartáč s nylonovými jehlicemi pro šetrné a efektivní rozčesávání hřívy a ocasu.…

2017-08-12T00:14:28.685+02:00Mimideka s myšákemPustila jsem se zase do dodělávek starých relaxationů, abych si v těch mých skladovacích prostorách udělala aspoň jakýs takýs pořádek.Tahle krásná deka ležela asi dva měsíce nedodělaná a schovaná v bedně jen proto, že se mi stále nelíbil lem. Byl takový nevýrazný. Nakonec stačilo přidat dva řádky, hlavně tu poslední, v syté petrolejové barvě, a deka pořádně prokoukla. Hned jsem ji vyprala a rozložila do správného tvaru.Háčkovala jsem z přízí Nini Bebe (bílá a růžová) a Gloria (šedá, fialová, petrolejová, černá) háčkem číslo two,5. Nini Bebe je turecká příze, velice jemná a měkká, hezky se z ní dělá. Gloria je tvrdší, ale když se háčkuje zhruba o číslo větším háčkem než je obvyklé, není to tak zlé. Deka je lehoučká jako pírko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *